Kursy norweskiego B2

Grupowe kursy norweskiego online

Dla kogo jest kurs B2?

To kurs dla osób, które znają materiał z poziomu B1 i chcą nabrać pewności w płynnym komunikowaniu się po norwesku. Zastanawiasz się, czy jesteś gotowy/a na ten kurs? Rozwiąż nasz test poziomujący!

Uwaga! Poziom B2 dzielimy w HeiHei na dwa semestry: B2-1 i B2-2. Każdy semestr obejmuje 60 godzin lekcyjnych.

b2 kurs norweskiego online nauka języka norweskiego
B2 kurs norweskiego online nauka języka norweskiego

Czego nauczę się na kursie B2?

Na kursie B2 będziesz szlifować umiejętności rozumienia oraz wypowiadania się na aktualne tematy w zaawansowany sposób. Poznasz niuanse gramatyczne.

Na B2-1 rozszerzysz swoje słownictwo dotyczące norweskiej geografii i sytuacji językowej, integracji imigrantów, opieki zdrowotnej, gospodarki i szkolnictwa.

Na B2-2 będziesz prowadził/a debaty na temat mediów społecznościowych, polityki i społeczeństwa, kwestii prawnych i sądownictwa oraz Norwegii na arenie międzynarodowej. Zapoznasz się też z fragmentami norweskiej literatury. Przygotujesz się do egzaminu Norskprøve B1/B2.

Materiały do nauki

Na kursach B2 bazujemy na podręczniku Klart det! 2015 (B2-1 rozdziały 1-5, B2-2 rozdziały 6-9) oraz materiałach autorskich HeiHei i multimediach. 

Podręcznik i ćwiczenia Klart det!, z których korzystasz na kursach B2-1 oraz B2-2, kosztują 234,00 zł.

Wygodne raty

Istnieje możliwość podzielenia opłaty za kurs na trzy raty!

kurs norweskiego online nauka języka norweskiego

Wybierz swój kurs norweskiego B2

Poniżej znajdziesz kursy na poziomie B2-1 i B2-2. Wybierz grupę pasującą do Twojego planu tygodnia!

Już niebawem ogłosimy kolejną edycję kursów B2!

NA SZCZYT! (B2-1)

Harmonogram:
Poniedziałek, Środa
19:15-20:45
Start kursu:
17.06.2024
Koniec kursu:
25.09.2024
Godziny lekcyjne:
60
Cena kursu:
2190 zł

NA SZCZYT! (B2-2)

Harmonogram:
Wtorek, Czwartek
19:15-20:45
Start kursu:
18.06.2024
Koniec kursu:
01.10.2024
Godziny lekcyjne:
60
Cena kursu:
2190 zł

Norskprøve B2

Harmonogram:
Wtorek, Czwartek
19:15-20:45
Start kursu:
06.08.2024
Koniec kursu:
17.09.2024
Godziny lekcyjne:
24
Cena kursu:
1080 zł

Opinie o HeiHei

Każdy kursant to inne marzenia i plany.
Sukcesy naszych uczniów mówią same za siebie.
Poznaj ich historie!

Joanna O
Joanna O
2023-11-24
Rewelacyjna szkoła! Aktualnie zakończyłam pierwszą część kursu j. norweskiego A1 i jestem zaskoczona jak dużo się nauczyłam, z resztą wielka w tym zasługa świetnej lektorki Pauliny. Od strony operacyjnej wszystko działa rewelacyjnie, platforma jest prosta w obsłudze a do tego dział obsługi szkoły działa ekspresowo i sprawnie. Nic tylko pozostaje kontynuować naukę z HeiHei!
Alicja Magdalena
Alicja Magdalena
2023-10-06
Niedawno skończyłam kurs na poziomie A1, który miał być dla mnie jednorazową przygodą. Nie wierzyłam, że potrafiłabym się nauczyć tak trudnego języka, szczególnie, że zawsze miałam problemy z przyswajaniem nowych języków. Znajomi dziwnie się na mnie patrzyli, gdy mówiłam im, że spróbuję swoich sił w norweskim. Na początku byłam bardzo zestresowana, jak będę wymawiać dane słówka czy nadążę z lekcjami. Łatwo nie było, ale powiem szczerze, że zajęcia totalnie mnie zachwyciły i jest mi smutno, że kurs tak szybko minął :) Gdyby tak wyglądała nauka we wszystkich szkołach, moja znajomość zagranicznych języków na pewno wyglądałaby inaczej i chętniej bym się uczyła. Zajęcia miałam z lektorką Anią, mającą w sobie niezwykłe pokłady cierpliwości i dużo uśmiechu. Zdecydowanym plusem była też mała grupa, która motywowała mnie do nauki. Uczyłam się z przyjemnością. Lekcje były wspaniałe! Wykorzystane do ostatniej minuty. Zostały 3 minuty do przerwy? Zdążymy zrobić jeszcze zadanie! Za 5 minut kończymy? To powtórzymy materiał :) Bardzo podobała mi się książka, z zainteresowaniem poznawałam kolejne teksty o znanych już bohaterach. Dodatkowo, mieliśmy dostępne materiały online do powtórek plus ćwiczenia i tablice gramatyczne. Nigdy bym nie pomyślała, jak chętnie będę odrabiać zadania domowe. Super pomysłem były też gry, to ciekawe urozmaicenie! To niesamowite uczucie udowodnić innym, a przede wszystkim sobie, że jak się chce to można się nauczyć, satysfakcja gwarantowana! I już mnie kusi, aby iść poziom wyżej :)
Weronika
Weronika
2023-10-04
Z lekcji online korzystałam już jakiś czas temu, jednak czuję się zobowiązana, by wyrazić słowa uznania. Zajęcia były dość wymagające, można było wiele wynieść z nich, i jednocześnie przebiegały w naprawdę bardzo miłej i spokojnej atmosferze. W krótkim czasie sporo się nauczyłam, na czym mi bardzo zależało. Na duży plus kładzenie od początku nauki nacisku na praktykę, z perspektywy czasu bardzo to doceniam. Polecam lektorkę Oliwię. Pan manager również bardzo profesjonalny, podchodzi indywidualnie i stara się dopasować jak najlepszą opcję dla klienta. Po prostu świetne miejsce. Widać, że szkoła prowadzona przez pasjonatów. Tusen takk☀️🇳🇴
Katarzyna Jaśkiewicz
Katarzyna Jaśkiewicz
2023-09-21
Bardzo polecam szkołę norweskiego heihei. Zajęcia z lektorką Julią były prowadzone w taki sposób, że z wyczekiwaniem czekałam na kolejne. Julia ma niesamowitą wiedzę, którą potrafi przekazywać innym! :) Dzięki przygodzie z heihei mój norweski był na wystarczającym poziomie, żeby dostać pracę w banku w Norwegii.
Dawid
Dawid
2023-09-21
Szkołę Hei Hei wybrałem 3 lata temu, będąc zwykłym samoukiem błądzącym w świecie języka norweskiego i mającym postawiony przed sobą cel zdobycia pracy w zawodzie nauczyciela/trenera piłki nożnej w Norwegii, nie mogłem trafić lepiej. Kursy rozpocząłem w okresie startu pandemii (oczywiście online), jednak atmosfera stworzona przez prowadzącą Wiktorię oraz kursantów powodowała, że człowiek mimo zajęć zdalnych czuł się jakby był na spotkaniu z dobrymi znajomymi, których zna wiele lat. Przede wszystkim ogrom wiedzy i zawiłości gramatycznych przekazanych w sposób niesamowicie zrozumiały przez Wiktorię, sprawiał że język norweski stawał się dla mnie naturalny. Każda kolejna lekcja to była radość i chęć zdobywania nowej wiedzy. W Hei Hei ukończyłem kursy na poziomie A2 oraz B1, to były fantastyczne 4 miesiące. Kończąc kurs w sierpniu, wyruszyłem uzbrojony w język norweski za swoimi marzeniami do Oslo. Zadając pytanie czy się spełniły ? Z całym przekonaniem odpowiem, że tak. Otrzymałem pracę nauczyciela/asystenta w pięknej szkole podstawowej Ljan, która niedawno obchodziła swoje 100-lecie. Pracowałem w klubach piłkarskich jako trener z młodzieżą (Oppsal oraz Vålerenga). Co najważniejsze język norweski pozwolił zawrzeć mi wiele przyjaźni, poznać fantastycznych ludzi oraz zrozumieć piękną skandynawską kulturę. Jeśli ktoś chce przeżyć podobną przygodę, to polecam Hei Hei jako start swojej przygody z językiem norweskim i Norwegią. Med vennlig hilsen, Dawid🇳🇴😃
Tomasz Nowacki
Tomasz Nowacki
2023-09-21
Uczęszczałem na kurs grupowy u lektorki Julii i mogę z całego serca polecić! Świetna szkoła, wysoka jakość nauczania i przyjemny kontakt już na samym początku przy dobieraniu poziomu kursu. Mega plusem jest też zaangażowanie założycielki oraz kadry w mediach społecznościowych oraz spotkaniach pozalekcyjnych - språkkafé, czyli kafejkach językowych :)
Maja Bartosiak
Maja Bartosiak
2023-07-21
W Szkole Norweskiego HeiHei odbywałam praktyki, dzięki czemu mogłam zobaczyć, jak wygląda praca w szkole językowej od zaplecza. W ramach praktyki zawodowej, byłam częścią zespołu jako Social Media Specialist, odpowiedzialną za tworzenie treści na media społecznościowe. Praca przebiegała pod bezpośrednim nadzorem założycielki i lektorki Zuzanny Szczepańskiej, która udzielała mi wartościowego feedbacku i pomagała mi w rozwijaniu moich zdolności językowych, jak i twórczych. Szkoła HeiHei stworzyła inspirujące i przyjazne środowisko pracy, a Zuzanna, jako moja praktykodawczyni, była niezwykle profesjonalna i zawsze gotowa do udzielenia wsparcia i pomocy. Zuzanna posiada również ogromną wiedzę z zakresu języka norweskiego, jak i kultury, tradycji, zatem nie mogłam trafić pod lepsze skrzydła! Często się słyszy, że praktykanci są traktowani jak tania siła robocza i nie jest im poświęcany czas, nie dostają wskazówek, dzięki którym mogliby się rozwijać i polepszać swoje kompetencje. W Heihei otoczona byłam troską, wsparciem. Doceniane były moje działania, pomysły, a nawet, jeśli popełniłam błąd, nigdy nie poczułam się wytknięta palcem, a dany błąd uznany był za wspólną pomyłkę, gdyż brano pod uwagę, że był to czas na naukę. Cały zespół jest niezwykle zgrany, przyjazny, pomocny, a od założycielki Szkoły bije ogromne ciepło! Ze szczerego serca zatem polecam zarówno praktyki w tym miejscu, jak i uczestnictwo w kursach. Jedną z lektorek jest także Pani Julia, która prowadzi zajęcia również na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i zyskuje szacunek i sympatię studentów choćby ze względu na swoje umiejętności, pasję i sposób przekazywania wiedzy! Choćby ten fakt świadczy o tym, że warto spróbować swoich sił z norweskim właśnie w tej szkole!
Joanna Plenzler
Joanna Plenzler
2023-05-21
Atmosfera na lekcjach w HeiHei jest tak przyjemna że zaczęłam łączyć język norweski z czymś miłym i kiedy słyszę jak ktoś mówi po norwesku odruchowo się uśmiecham :)
Wiola
Wiola
2023-02-10
Polecam 😉 Cieszę się że wybrałam akurat tę szkołę 2 lata temu gdy rozpoczęłam swoją przygodę z językiem norweskim. 😊 Dziękuję Wiktorii (A1-A2) i Julii (B1) za pomoc. Atmosfera na lekcjach jest przyjazna, z chęcią uczestniczyłam na kurs. Zdałam egzamin norskprøve dzięki WAM! Dziękuję bardzo !!! 💛