O nas

Specjalizujemy się w nauczaniu języka norweskiego online. Wierzymy, że nauka języka to coś więcej niż gramatyka i wkuwanie słówek, dlatego na lekcjach stawiamy na żywą komunikację, a do programu wplatamy elementy norweskiej kultury.

W trakcie kursu nauczysz się słownictwa przydatnego w pracy, przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także poznasz norweską kulturę pracy.

HeiHei w liczbach

nauka języka norweskiego online
0

lat na rynku

nauka języka norweskiego online kursy grupowe
0

kursantów

nauka języka norweskiego online
0

świetnych lektorów

nauka języka norweskiego online
0%

dobrej atmosfery

Zapisz się na kameralne kursy norweskiego
online na żywo z lektorem i naucz się swobodnie
komunikować po norwesku!

Nasza metoda

Powiedz “Hei, hei!” [czyt: haj haj]. Przyszło Ci to bez trudu prawda? A teraz wyobraź sobie, że z taką samą łatwością możesz wyrazić po norwesku każdą myśl. Z nami to możliwe!

Poznaj zalety metody HeiHei

Stawiamy na komunikację

W HeiHei już od samego początku osłuchujesz się z norweskim i wypowiadasz swoje pierwsze zdania w tym pięknym języku. Z lekcji na lekcje rozumiesz i mówisz coraz więcej! Na zajęciach ćwiczysz dialogi z życia codziennego – scenki w sklepie, na mieście, w kawiarni, na lotnisku, dzięki temu będziesz mógł/mogła dogadać się z Norwegami w typowych sytuacjach.

Przyjazna atmosfera

Lektorzy HeiHei tworzą na lekcjach przyjazną i bezstresową atmosferę, dzięki której przełamiesz barierę w mówieniu po norwesku! Nasi kursanci na lekcjach czują się bezpiecznie i pewnie, co pozwala im swobodnie się wyrażać i nie bać się popełniać błędy, bo przecież uczymy się na błędach!

Nauka przez zabawę

Na kursach w HeiHei nie sposób się nudzić! Lekcje są ciekawe i różnorodne, a jednocześnie skutecznie realizują program metodyczny na każdym poziomie. Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi, dzięki którym aktywnie uczysz się grając w gry językowe, rozwiązując quizy i interaktywne zadania, oglądając filmiki, słuchając piosenek i podcastów!

Efektywne lekcje

W HeiHei możesz mieć pewność, że Twój norweski wejdzie na wyższy poziom. Podchodzimy do nauczania kompleksowo i na kursie równomiernie rozwijasz każdą sferę języka – mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie.

Monitorowanie postępów

W HeiHei jesteśmy czujni i na bieżąco upewniamy się, że nauka idzie zgodnie z planem. Możesz monitorować swoje postępy dzięki regularnym kartkówkom, pracom pisemnym oraz testom kończącym każdy poziom. Stanowi to dodatkową motywację do nauki i daje świetne efekty!

Małe grupy

Kursy odbywają się w kameralnych grupach, dzięki czemu każdy Kursant może efektywnie wykorzystać czas zajęć oraz dostać indywidualny feedback od lektora. Nasza metoda sprawia, że cały czas motywujemy Cię do aktywnego uczestnictwa w lekcji. W HeiHei nie ma nudy!

Przygotowanie do życia i pracy w Norwegii

Wiemy, że wielu naszych Kursantów wiąże swoją przyszłość zawodową z Norwegią. Dlatego w HeiHei nauczysz się słownictwa przydatnego w pracy w Norwegii, przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą oraz poznasz norweską kulturę pracy.

Nauka norweskiego od A do Å

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1. Możesz do nas przyjść nie znając ani słowa po norwesku, by stopniowo wspinać się na kolejne poziomy, aż do osiągnięcia Twojego celu (np. zdanie egzaminu Norskprøve)! Jesteśmy po to by Ci w tym pomóc!

Poziomy w HeiHei

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania.
Opracowaliśmy spójny program, który poprowadzi Cię
przez tajniki norweskiego od A1 do C1! 

Poziom podstawowy

Poziom średnio-zaawansowany

Poziom zaawansowany

A1-1

A1-2

A2

B1-1

B1-2

B2-1

B2-2

C1-1

C1-2

Poziom podstawowy

A1-1

A1-2

A2

Poziom średnio-zaawansowany

B1-1

B1-2

B2-1

B2-2

Poziom zaawansowany

C1-1

C1-2

Tryby nauki

W HeiHei możesz dopasować tempo nauki do swoich potrzeb i możliwości.

nauka języka norweskiego online

Tryb standardowy

Spotkania dwa razy w tygodniu po 90 minut lub raz w tygodniu po 180 minut.

nauka języka norweskiego online

Tryb intensywny

Spotkania dwa razy w tygodniu po 180 minut.

nauka języka norweskiego online

Tryb super intensywny

Spotkania pięć razy w tygodniu po 225 minut lub trzy razy w tygodniu po 180 minut.

Dofinansowanie kursów norweskiego online w HeiHei

nauka języka norweskiego online raty tanio

Szkoła Norweskiego HeiHei ma status instytucji szkoleniowej. Oznacza to, że kursy norweskiego w naszej szkole mogą być dofinansowane przez urząd pracy. Z takiego dofinansowania mogą skorzystać osoby zarejestrowane jako bezrobotne, ale też poszukujące pracy, które spełnią określone warunki. 

Jeżeli chcesz skorzystać z takiego dofinansowania, skontaktuj się z urzędem pracy właściwym ze względu na Twoje miejsce zamieszkania i dowiedz się, jakie warunki musisz spełnić. 

Szkoła Norweskiego HeiHei została wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.14/00365/2023.

Zespół HeiHei

W HeiHei wierzymy w Twój sukces
i pomożemy Ci go osiągnąć! Poznaj nas bliżej 🙂

Zuzanna HeiHei kursy norweskiego

Zuzanna

Założycielka HeiHei (d. Zoozanko), Metodyczka

Jestem miłośniczką języków obcych (znam norweski, hiszpański, angielski, francuski, portugalski oraz włoski) i mgr iberystyki na UW. Od 2006 r. prowadzę Szkołę Norweskiego HeiHei. Z Norwegią związana jestem od dziecka i traktuję ją jak mój drugi dom. Uwielbiam norweską kulturę i styl życia. W HeiHei zajmuję się metodyką i koordynuję pracę lektorów oraz czuwam nad mediami społecznościowymi. Jestem mamą Wojtka, Janki i Stasia. Kocham podróże, książki, filmy, rower, jogę, fotografię oraz norweskie wypieki.

Maciej Szczepański HeiHei

Maciej

Manager Szkoły

Jestem absolwentem stosunków międzynarodowych oraz polityki społecznej na Uniwersytecie Warszawskim. W HeiHei zajmuję się zarządzaniem, rozwojem i finansami. Lubię ciekawe projekty, a wdrażanie nowatorskich rozwiązań to dla mnie wielka frajda! Z Norwegią łączy mnie pasja do narciarstwa (alpejskiego, biegówek jeszcze nie próbowałem) oraz friluftsliv. Uwielbiam muzykę i dobrą literaturę. Oprócz pracy w HeiHei gram na gitarze basowej – można mnie usłyszeć m.in. w zespole Niechęć.

Maja HeiHei Kursy norweskiego

Maja

Social Media Specialist

Studiowałam skandynawistykę i obroniłam moją pracę licencjacką dot. marketingu krajów nordyckich na 5! Mam to szczęście, że spędziłam wiele godzin na pisaniu o tym, co ogromnie mnie interesuje! W HeiHei pełnię funkcję Social Media Specialist, starając się nie tylko zachęcić Was do nauki języka, ale także pokazać Wam piękno tego północnego królestwa! Melodyjność norweskiego, kultura Norwegii, wartości Skandynawów i północna przyroda czy archipelag Svalbard to niezwykle fascynujące kwestie!

Wiktoria

Lektorka, Asystentka ds. Metodycznych, Autorka bloga

Język norweski oraz kulturę Norwegii poznałam w trakcie 5-letniego pobytu w Oslo. Jestem wielką entuzjastką norweskiego friluftsliv oraz kos. Cechują mnie cierpliwość oraz wyrozumiałość. Jest dla mnie ważne, aby na zajęciach panowała przyjazna atmosfera, a kursanci nie obawiali się językowych potknięć, które są nieodłączną częścią procesu nauki. Jestem studentką psychologii. Moje zainteresowania obejmują psychologię międzykulturową oraz psycholingwistykę. Wolne chwile poświęcam na naukę języka hiszpańskiego i portugalskiego. Uwielbiam również długie spacery, czytanie książek (najchętniej reportaży) oraz delektowanie się dobrą kawą w przytulnych kawiarniach. Vi ses!
Kinga HeiHei Kursy Norweskiego

Kinga

 Lektorka, Autorka bloga

Jestem absolwentką filologii norweskiej,  spędziłam rok ucząc się w Norwegii – na uniwersytetach w Kristiansand i Oslo. Po studiach odbyłam staż w Ambasadzie RP w Oslo, a obecnie pracuję w firmie wspierającej procesy rekrutacyjne na rynkach skandynawskich. Już od dziecka lubiłam uczyć się języków obcych, a teraz dzielę się swoją pasją z Kursantami HeiHei!  Na moich zajęciach zwracam szczególną uwagę na poprawność gramatyczną oraz pomagam przełamać strach przed mówieniem po norwesku. Uwielbiam podróżować (nie tylko po Norwegii, chociaż kocham wycieczki górskie!) i aktywnie spędzać czas.
Olga Kursy Norweskiego HeiHei

Olga

Lektorka

Jestem filologiem, lektorem języka norweskiego z wieloletnim doświadczeniem, współtwórcą podręcznika do nauki języka norweskiego “Mysteriet om Nils”. Spędziłam 7 lat w Norwegii, gdzie pracowałam na stanowisku nauczyciela i asystenta nauczyciela. Posiadam zdany egzamin Bergenstest. Fascynuje mnie norweska natura, kultura i tradycje. Profesjonalizm, zaangażowanie oraz doświadczenie to moje atuty. Cenię sobie systematyczność i miłą atmosferę na zajęciach. Nauka języków jest moją pasją, którą chcę się dzielić.

Sonia

Lektorka, Native Speaker

Heisann! Jestem Sonia, Polko-Norweżka z Ålesund. Ukończyłam filologię angielską, jednak to nauczanie norweskiego jest jedną z moich największych pasji, a ponadto zawodowo zajmuję się tłumaczeniami. Podczas moich zajęć staram się używać “żywego języka”, moi uczniowie cenią sobie to, że możemy porozmawiać na każdy temat. Poza pracą jestem spełnioną mamą uczącą się hiszpańskiego. Kocham podróżować.
Oliwia Lektor HeiHei Kursy norweskiego online

Oliwia

Lektorka, Native Speaker

Z wykształcenia jestem psychologiem, zafascynowanym dwujęzycznością dziecięcą. Z pasji nauczycielem starającym się przekazać mą wiedzę i doświadczenie na temat języka norweskiego innym. Język norweski towarzyszy mi nieustannie już od 17 lat. Podczas lekcji kładę nacisk na rozmowę, wymowę oraz dobrą zabawę. Ważne jest dla mnie by uczniowie nauczyli się swobodnie komunikować z Norwegami.

Katarzyna

Lektorka

Nazywam się Kasia, lektorką norweskiego jestem od 2020 roku. Ukończyłam studia magisterskie na gdańskiej skandynawistyce, a w międzyczasie spędziłam semestr na Uniwersytecie w Tromsø. Podczas lekcji ważne jest dla mnie tworzenie przyjaznej atmosfery, w której możemy swobodnie prowadzić dyskusje i rozwijać pozostałe umiejętności językowe. Kocham norweską naturę i literaturę; interesuję się także kulturą i historią Saamów. W czasie wolnym czytam książki, wyszywam i podróżuję.

Renata Kursy Norweskiego HeiHei

Renata

Lektorka

Z wykształcenia jestem magistrem socjologii, norweski i Norwegia to moje hobby. W 2016 roku zdałam Bergenstesten, od 2014 roku pracuję jako nauczyciel akademicki w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Mam też 13-letnie doświadczenie biznesowe w pracy na rynkach skandynawskich, w finansach oraz rekrutacji. Na lekcjach pracuję głównie nad przełamaniem bariery przed mówieniem, ale kładę też nacisk na gramatykę i poprawną wymowę. Norwegia zachwyca mnie spokojem i wolnością korzystania z natury. Lubię sport (pływanie, rower, snowboard, łyżwy), góry, gry planszowe i koty.

Dominika

Lektorka

Posługiwanie się językiem norweskim daje mi dużo radości. To oraz zainteresowanie kulturą Norwegii skłoniło mnie do studiowania filologii norweskiej, a następnie skandynawistyki. Uczyłam się również na Uniwersytecie w Bergen w ramach wymiany studenckiej. Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu tego języka, w tym na Uniwersytecie Szczecińskim, pozwala mi efektywnie towarzyszyć innym w nauce norweskiego i motywować ich do dalszych postępów. Podczas zajęć przeznaczam dużo czasu na konwersacje.
Interesują mnie teatr, literatura oraz brazylijskie jiu-jitsu.

Anna

Lektorka

Z wykształcenia jestem socjolożką i filolożką. Socjologia, ponieważ lubię ludzi, a filologia norweska, ponieważ ciągnie mnie bardzo na północ. Kilka lat temu ukończyłam Skandynawistykę w Krakowie, a obecnie rozwijam swoje umiejętności w Warszawie na tym samym kierunku. Miałam również przyjemność uczyć się języka na Uniwersytecie w Kristiansand. Jako lektorka pracuję od 4 lat.  Norwegię kocham za dzikość natury, to pośród niej czuję się najlepiej. Uwielbiam zimę, śnieg, siarczysty mróz i słońce. Na kursach stawiam na mówienie od pierwszych zajęć. Uczymy się języków obcych aby się komunikować. Do zobaczenia na kursach!

Julia

Lektorka

Norweski to moja “miłość od pierwszego usłyszenia”. Uwielbiam jego brzmienie i różnorodność, więc podczas lekcji zwracam szczególną uwagę na wymowę, język potoczny i dialekty, szczególnie dbając o przyjazną atmosferę do swobodnej rozmowy. Ukończyłam skandynawistykę, a obecnie w ramach projektu doktorskiego badam historię języka norweskiego. Od kilku lat uczę norweskiego zarażając moich uczniów pasją do języka i kultury Norwegii. Gdy znajdę wolną chwilę, spaceruję z psem, robię na drutach i czytam.

Paula

Lektorka

Z wykształcenia jestem geodetą i przez 5 lat mieszkałam i pracowałam w Norwegii właśnie w tym zawodzie. Moją największą pasją są jednak języki obce, więc po powrocie do kraju postanowiłam spełnić marzenia i zająć się nauczaniem. Lektorką języka norweskiego jestem od 2021 roku i świetnie odnajduję się w tej pracy! Zawsze miło wspominam piękno Norwegii i życzliwość jej mieszkańców. Na kursach dzielę się moją znajomością norweskich realiów, dbam o dobrą atmosferę i trzymam się norweskiej zasady ikke stress.  

Aleksandra

Lektorka

Hei! Moją przygodę z językiem norweskim rozpoczęłam na skandynawistyce w Gdańsku, a obecnie kontynuuję ją na studiach magisterskich. Dzięki programowi Erasmus miałam również okazję uczyć się na Uniwersytecie w Południowo-Wschodniej Norwegii. Co mnie urzekło w tym kraju? Szczególnie cenię niepowtarzalne piękno norweskiej przyrody. Jeśli chodzi o lekcje, uwielbiam to, że każda jest inna – dzięki temu  praca lektorki jest dla mnie fascynująca i pełna wyzwań. W czasie wolnym czytam książki, chodzę na spacery oraz gram w gry komputerowe.

Makia lektorka nauka norweskiego

Maria

Lektorka

Hei! Mam na imię Maria, moja przygoda z Norwegią zaczęła się już w dzieciństwie, kiedy pierwszy raz odwiedziłam rodzinę w Oslo. Z każdym kolejnym wyjazdem coraz lepiej poznawałam norweskie zwyczaje i styl życia, co sprawiło, że studiowanie filologii norweskiej było dla mnie naturalnym wyborem. Obecnie jestem w trakcie studiów magisterskich i rozwijam swoje zainteresowania, skupiając się na tematach związanych ze społeczeństwem, migracjami i życiem zawodowym. Miałam również możliwość wyjazdu na praktyki do biura księgowego w Oslo, dzięki czemu zaznajomiłam się z norweską kulturą pracy. Uwielbiam film, literaturę, modę i gotowanie.
Karolina lektorka nauka norweskiego

Karolina

Lektorka

Hei! Z Norwegią i językiem norweskim jestem związana od ponad dziesięciu lat. W Oslo uzyskałam licencjat na kierunku pedagog przedszkolny oraz ukończyłam roczne studia Norweski jako drugi język. Mam doświadczenie zarówno w pracy w przedszkolu, jak i w nauczaniu języka. Praca w charakterze lektora daje mi możliwość poznawania ciekawych ludzi i pomagania im w spełnianiu marzeń, osiąganiu celów. Cenię otwartą i luźną atmosferę na zajęciach, co często pomaga w przełamywaniu pierwszych lodów w mówieniu. Lubię uczyć się nowych języków – jak i o językach – oraz aktywnie spędzać czas na rowerze lub w lesie. Vi ses!
Agnieszka Jakubczyk lektorka norweskiego HeiHei

Agnieszka

Lektorka, Kursy dla dzieci

Hei, hei! Mam na imię Agnieszka i od 2013 roku jestem związana z Oslo i Norwegią. Z wykształcenia jestem nauczycielem i przez wiele lat pracowałam w norweskim przedszkolu. Lubię podróżować, a moim niespełnionym marzeniem jest podróż na północ Norwegii, aby podziwiać nordlys (zorzę polarną). Fascynuje mnie norweski friluftsliv (aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu), czym staram się zarazić kursantów. W HeiHei specjalizuję się w kursach dla dzieci, ale podczas kursów dla dorosłych przemycam norweskie piosenki i bajki. Prywatnie mama dwójki maluszków, które próbuję wychowywać dwujęzycznie 🙂

Kacper

Lektor

Z wykształcenia jestem filologiem norweskim, a swoją przygodę kontynuuję na Uniwersytecie SWPS oraz Uniwersytecie w Bergen. Wszystko zaczęło się w gimnazjum na lekcjach geografii. Wtedy zainteresowałem się Skandynawią, a następnie zakochałem się w języku norweskim. Od 2022 roku pracuję jako lektor norweskiego i uwielbiam to! Podczas zajęć stawiam na swobodę i rozmowę o wszystkim. Często wymyślam kreatywne zadania i aktywizuję kursantów. Liczne podróże do Norwegii pozwoliły mi na obcowanie z piękną i dziką naturą oraz niezwykle ciepłymi ludźmi. W wolnym czasie chodzę do kina, odkrywam warszawskie restauracje i pogłębiam swoją wiedzę.

Opinie o HeiHei

Każdy kursant to inne marzenia i plany.
Sukcesy naszych uczniów mówią same za siebie.
Poznaj ich historie!

ShihKai & Emilia
ShihKai & Emilia
2024-03-30
WSPANIAŁA szkoła językowa:) Dopiero zaczynam przygodę z norweskim, skończyłam kurs A1-1 i oczywiście jestem zapisana na kolejny poziom. 1. Podoba mi się tempo nauki. Pracuję i dla mnie te 2x w tygodniu po 1,5h jest w sam raz. Nie czuję się przeciążona, a jednocześnie mam wrażenie, że już się sporo nauczyłam. 2. Na zajęciach dużo powtarzamy i ćwiczymy. Nie ma miejsca na nudę! :) Każde 1,5h to praca z podręcznikiem, z ćwiczeniami, trochę gramatyki, oglądanie filmików, wspólne czytanie, układanie dialogów, odpowiadanie na pytania, różne gry... Jest ciekawie i bardzo produktywnie. Wiele rzeczy łatwo szybko załapać właśnie przez te ciągłe powtórzenia w różnych formach. 3. MATERIAŁY! Oprócz podręcznika i ćwiczeń, dostaliśmy plansze tematyczne i gramatyczne, a także dostęp do świetnej platformy. Mogę na niej ciągle słuchać nagrań czytanek z książki i robić wiele ćwiczeń powiązanych z tematem każdego rozdziału. Po każdym rozdziale dostajemy też test, żeby się sprawdzić. 4. ATMOSFERA! Nasza lektorka Ania tworzy bezpieczną, przyjazną atmosferę na zajęciach :) Umie wszystko jasno i zrozumiale wytłumaczyć, opowiada też przy okazji różne ciekawostki językowe i kulturowe. Naprawdę super prowadzi każde zajęcia! Polecam bardzo :))
Kamil Szulc
Kamil Szulc
2024-02-16
Świetna szkoła. Byłem na trzech intensywnych kursach i potrafię już naprawdę sporo. Lektorki Paula (A1, A2) oraz Oliwia (B1-1) są świetnie przygotowane metodycznie, a na zajęciach panuje przyjemna atmosfera. Polecam! Można brać w ciemno! :)
Joanna O
Joanna O
2023-11-24
Rewelacyjna szkoła! Aktualnie zakończyłam pierwszą część kursu j. norweskiego A1 i jestem zaskoczona jak dużo się nauczyłam, z resztą wielka w tym zasługa świetnej lektorki Pauliny. Od strony operacyjnej wszystko działa rewelacyjnie, platforma jest prosta w obsłudze a do tego dział obsługi szkoły działa ekspresowo i sprawnie. Nic tylko pozostaje kontynuować naukę z HeiHei!
Alicja Magdalena
Alicja Magdalena
2023-10-06
Niedawno skończyłam kurs na poziomie A1, który miał być dla mnie jednorazową przygodą. Nie wierzyłam, że potrafiłabym się nauczyć tak trudnego języka, szczególnie, że zawsze miałam problemy z przyswajaniem nowych języków. Znajomi dziwnie się na mnie patrzyli, gdy mówiłam im, że spróbuję swoich sił w norweskim. Na początku byłam bardzo zestresowana, jak będę wymawiać dane słówka czy nadążę z lekcjami. Łatwo nie było, ale powiem szczerze, że zajęcia totalnie mnie zachwyciły i jest mi smutno, że kurs tak szybko minął :) Gdyby tak wyglądała nauka we wszystkich szkołach, moja znajomość zagranicznych języków na pewno wyglądałaby inaczej i chętniej bym się uczyła. Zajęcia miałam z lektorką Anią, mającą w sobie niezwykłe pokłady cierpliwości i dużo uśmiechu. Zdecydowanym plusem była też mała grupa, która motywowała mnie do nauki. Uczyłam się z przyjemnością. Lekcje były wspaniałe! Wykorzystane do ostatniej minuty. Zostały 3 minuty do przerwy? Zdążymy zrobić jeszcze zadanie! Za 5 minut kończymy? To powtórzymy materiał :) Bardzo podobała mi się książka, z zainteresowaniem poznawałam kolejne teksty o znanych już bohaterach. Dodatkowo, mieliśmy dostępne materiały online do powtórek plus ćwiczenia i tablice gramatyczne. Nigdy bym nie pomyślała, jak chętnie będę odrabiać zadania domowe. Super pomysłem były też gry, to ciekawe urozmaicenie! To niesamowite uczucie udowodnić innym, a przede wszystkim sobie, że jak się chce to można się nauczyć, satysfakcja gwarantowana! I już mnie kusi, aby iść poziom wyżej :)
Weronika
Weronika
2023-10-04
Z lekcji online korzystałam już jakiś czas temu, jednak czuję się zobowiązana, by wyrazić słowa uznania. Zajęcia były dość wymagające, można było wiele wynieść z nich, i jednocześnie przebiegały w naprawdę bardzo miłej i spokojnej atmosferze. W krótkim czasie sporo się nauczyłam, na czym mi bardzo zależało. Na duży plus kładzenie od początku nauki nacisku na praktykę, z perspektywy czasu bardzo to doceniam. Polecam lektorkę Oliwię. Pan manager również bardzo profesjonalny, podchodzi indywidualnie i stara się dopasować jak najlepszą opcję dla klienta. Po prostu świetne miejsce. Widać, że szkoła prowadzona przez pasjonatów. Tusen takk☀️🇳🇴
Katarzyna Jaśkiewicz
Katarzyna Jaśkiewicz
2023-09-21
Bardzo polecam szkołę norweskiego heihei. Zajęcia z lektorką Julią były prowadzone w taki sposób, że z wyczekiwaniem czekałam na kolejne. Julia ma niesamowitą wiedzę, którą potrafi przekazywać innym! :) Dzięki przygodzie z heihei mój norweski był na wystarczającym poziomie, żeby dostać pracę w banku w Norwegii.
Dawid
Dawid
2023-09-21
Szkołę Hei Hei wybrałem 3 lata temu, będąc zwykłym samoukiem błądzącym w świecie języka norweskiego i mającym postawiony przed sobą cel zdobycia pracy w zawodzie nauczyciela/trenera piłki nożnej w Norwegii, nie mogłem trafić lepiej. Kursy rozpocząłem w okresie startu pandemii (oczywiście online), jednak atmosfera stworzona przez prowadzącą Wiktorię oraz kursantów powodowała, że człowiek mimo zajęć zdalnych czuł się jakby był na spotkaniu z dobrymi znajomymi, których zna wiele lat. Przede wszystkim ogrom wiedzy i zawiłości gramatycznych przekazanych w sposób niesamowicie zrozumiały przez Wiktorię, sprawiał że język norweski stawał się dla mnie naturalny. Każda kolejna lekcja to była radość i chęć zdobywania nowej wiedzy. W Hei Hei ukończyłem kursy na poziomie A2 oraz B1, to były fantastyczne 4 miesiące. Kończąc kurs w sierpniu, wyruszyłem uzbrojony w język norweski za swoimi marzeniami do Oslo. Zadając pytanie czy się spełniły ? Z całym przekonaniem odpowiem, że tak. Otrzymałem pracę nauczyciela/asystenta w pięknej szkole podstawowej Ljan, która niedawno obchodziła swoje 100-lecie. Pracowałem w klubach piłkarskich jako trener z młodzieżą (Oppsal oraz Vålerenga). Co najważniejsze język norweski pozwolił zawrzeć mi wiele przyjaźni, poznać fantastycznych ludzi oraz zrozumieć piękną skandynawską kulturę. Jeśli ktoś chce przeżyć podobną przygodę, to polecam Hei Hei jako start swojej przygody z językiem norweskim i Norwegią. Med vennlig hilsen, Dawid🇳🇴😃
Tomasz Nowacki
Tomasz Nowacki
2023-09-21
Uczęszczałem na kurs grupowy u lektorki Julii i mogę z całego serca polecić! Świetna szkoła, wysoka jakość nauczania i przyjemny kontakt już na samym początku przy dobieraniu poziomu kursu. Mega plusem jest też zaangażowanie założycielki oraz kadry w mediach społecznościowych oraz spotkaniach pozalekcyjnych - språkkafé, czyli kafejkach językowych :)
Maja Bartosiak
Maja Bartosiak
2023-07-21
W Szkole Norweskiego HeiHei odbywałam praktyki, dzięki czemu mogłam zobaczyć, jak wygląda praca w szkole językowej od zaplecza. W ramach praktyki zawodowej, byłam częścią zespołu jako Social Media Specialist, odpowiedzialną za tworzenie treści na media społecznościowe. Praca przebiegała pod bezpośrednim nadzorem założycielki i lektorki Zuzanny Szczepańskiej, która udzielała mi wartościowego feedbacku i pomagała mi w rozwijaniu moich zdolności językowych, jak i twórczych. Szkoła HeiHei stworzyła inspirujące i przyjazne środowisko pracy, a Zuzanna, jako moja praktykodawczyni, była niezwykle profesjonalna i zawsze gotowa do udzielenia wsparcia i pomocy. Zuzanna posiada również ogromną wiedzę z zakresu języka norweskiego, jak i kultury, tradycji, zatem nie mogłam trafić pod lepsze skrzydła! Często się słyszy, że praktykanci są traktowani jak tania siła robocza i nie jest im poświęcany czas, nie dostają wskazówek, dzięki którym mogliby się rozwijać i polepszać swoje kompetencje. W Heihei otoczona byłam troską, wsparciem. Doceniane były moje działania, pomysły, a nawet, jeśli popełniłam błąd, nigdy nie poczułam się wytknięta palcem, a dany błąd uznany był za wspólną pomyłkę, gdyż brano pod uwagę, że był to czas na naukę. Cały zespół jest niezwykle zgrany, przyjazny, pomocny, a od założycielki Szkoły bije ogromne ciepło! Ze szczerego serca zatem polecam zarówno praktyki w tym miejscu, jak i uczestnictwo w kursach. Jedną z lektorek jest także Pani Julia, która prowadzi zajęcia również na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i zyskuje szacunek i sympatię studentów choćby ze względu na swoje umiejętności, pasję i sposób przekazywania wiedzy! Choćby ten fakt świadczy o tym, że warto spróbować swoich sił z norweskim właśnie w tej szkole!