Dawniej
Kursy norweskiego online.

O nas

Specjalizujemy się w nauczaniu języka norweskiego online. Wierzymy, że nauka języka to coś więcej niż gramatyka i wkuwanie słówek, dlatego na lekcjach stawiamy na żywą komunikację, a do programu wplatamy elementy norweskiej kultury.

W trakcie kursu nauczysz się słownictwa przydatnego w pracy, przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej, a także poznasz norweską kulturę pracy.

HeiHei w liczbach

nauka języka norweskiego online
0

lat na rynku

nauka języka norweskiego online kursy grupowe
0

kursantów

nauka języka norweskiego online
0

świetnych lektorów

nauka języka norweskiego online
0%

dobrej atmosfery

Zapisz się na kameralne kursy norweskiego online na żywo z lektorem i naucz się swobodnie komunikować po norwesku!

Nasza metoda

Powiedz “Hei, hei!” [czyt: haj haj]. Przyszło Ci to bez trudu prawda? A teraz wyobraź sobie, że z taką samą łatwością możesz wyrazić po norwesku każdą myśl. Z nami to możliwe!

Poznaj zalety metody HeiHei

Stawiamy na komunikację

W HeiHei już od samego początku osłuchujesz się z norweskim i wypowiadasz swoje pierwsze zdania w tym pięknym języku. Z lekcji na lekcje rozumiesz i mówisz coraz więcej! Na zajęciach ćwiczysz dialogi z życia codziennego – scenki w sklepie, na mieście, w kawiarni, na lotnisku, dzięki temu będziesz mógł/mogła dogadać się z Norwegami w typowych sytuacjach.

Przyjazna atmosfera

Lektorzy HeiHei tworzą na lekcjach przyjazną i bezstresową atmosferę, dzięki której przełamiesz barierę w mówieniu po norwesku! Nasi kursanci na lekcjach czują się bezpiecznie i pewnie, co pozwala im swobodnie się wyrażać i nie bać się popełniać błędy, bo przecież uczymy się na błędach!

Nauka przez zabawę

Na kursach w HeiHei nie sposób się nudzić! Lekcje są ciekawe i różnorodne, a jednocześnie skutecznie realizują program metodyczny na każdym poziomie. Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi, dzięki którym aktywnie uczysz się grając w gry językowe, rozwiązując quizy i interaktywne zadania, oglądając filmiki, słuchając piosenek i podcastów!

Efektywne lekcje

W HeiHei możesz mieć pewność, że Twój norweski wejdzie na wyższy poziom. Podchodzimy do nauczania kompleksowo i na kursie równomiernie rozwijasz każdą sferę języka – mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie.

Monitorowanie postępów

W HeiHei jesteśmy czujni i na bieżąco upewniamy się, że nauka idzie zgodnie z planem. Możesz monitorować swoje postępy dzięki regularnym kartkówkom, pracom pisemnym oraz testom kończącym każdy poziom. Stanowi to dodatkową motywację do nauki i daje świetne efekty!

Małe grupy

Kursy odbywają się w kameralnych grupach, dzięki czemu każdy Kursant może efektywnie wykorzystać czas zajęć oraz dostać indywidualny feedback od lektora. Nasza metoda sprawia, że cały czas motywujemy Cię do aktywnego uczestnictwa w lekcji. W HeiHei nie ma nudy!

Przygotowanie do życia i pracy w Norwegii

Wiemy, że wielu naszych Kursantów wiąże swoją przyszłość zawodową z Norwegią. Dlatego w HeiHei nauczysz się słownictwa przydatnego w pracy w Norwegii, przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą oraz poznasz norweską kulturę pracy.

Nauka norweskiego od A do Å

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania od A1 do C1. Możesz do nas przyjść nie znając ani słowa po norwesku, by stopniowo wspinać się na kolejne poziomy, aż do osiągnięcia Twojego celu (np. zdanie egzaminu Norskprøve)! Jesteśmy po to by Ci w tym pomóc!

Poziomy w HeiHei

Uczymy na wszystkich poziomach zaawansowania. Opracowaliśmy spójny program, który poprowadzi Cię przez tajniki norweskiego od A1 do C1! 

Poziom podstawowy

Poziom średnio-zaawansowany

Poziom zaawansowany

A1

A2

B1-1

B1-2

B2-1

B2-2

C1-1

C1-2

Poziom podstawowy

A1

A2

Poziom średnio-zaawansowany

B1-1

B1-2

B2-1

B2-2

Poziom zaawansowany

C1-1

C1-2

Kurs na każdym poziomie obejmuje 60 godzin lekcyjnych

Tryby nauki

W HeiHei możesz dopasować tempo nauki do swoich potrzeb i możliwości.

nauka języka norweskiego online

Tryb standardowy

Spotkania dwa razy w tygodniu po 90 minut lub raz w tygodniu po 180 minut.

nauka języka norweskiego online

Tryb intensywny

Spotkania dwa razy w tygodniu po 180 minut.

nauka języka norweskiego online

Tryb super intensywny

Spotkania pięć razy w tygodniu po 225 minut lub trzy razy w tygodniu po 180 minut.

Zespół HeiHei

W HeiHei wierzymy w Twój sukces i pomożemy Ci go osiągnąć! Poznaj nas bliżej 🙂

Zuzanna

Założycielka HeiHei (dawniej Zoozanko), Metodyczka

Jestem miłośniczką języków obcych (znam norweski, hiszpański, angielski, francuski, portugalski i włoski) i mgr iberystyki na UW. Od 2006 r. prowadzę Szkołę Norweskiego HeiHei (dawniej Zoozanko). Z Norwegią związana jestem od dziecka i traktuję ją jak mój drugi dom. Uwielbiam norweską kulturę i styl życia. W HeiHei zajmuję się metodyką i koordynuję pracę lektorów oraz czuwam nad mediami społecznościowymi. Jestem mamą Wojtka, Janki i Stasia. Kocham podróże, książki, filmy, rower, jogę, fotografię i norweskie wypieki.

Maciej

Manager Szkoły, Doradca Kursanta

Pomagam naszym kursantom i firmom w wyborze kursu, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Zajmuję się też finansami i koordynuję pracę HeiHei. Z Norwegią łączy mnie pasja do narciarstwa i muzyki. Jedno i drugie staram się uprawiać, gdy tylko mam na to czas.

Anna

Doradca Kursanta

Kocham koty norweskie leśne, skandynawską mitologię i mocne brzmienie norweskich kapel. W HeiHei staram się pomagać kursantom i lektorom, koordynuję pracę  i opiekuję się stroną internetową. W  wolnej chwili uciekam w góry, w świat książek lub komiksów albo też oddaję się swojej wielkiej pasji – rysowaniu.

Maja

Social Media Specialist

Studiuję skandynawistykę i jestem w trakcie pisania pracy licencjackiej dot. marketingu krajów nordyckich. Mam to szczęście, że spędzę wiele godzin na pisaniu o tym, co ogromnie mnie interesuje! W HeiHei pełnię funkcję Social Media Specialist, starając się nie tylko zachęcić Was do nauki języka, ale także pokazać Wam piękno tego północnego królestwa! Melodyjność norweskiego, kultura narodu, natura północy czy sam Svalbard to niezwykle przyciągające kwestie!

Wiktoria

Asystentka ds. Metodycznych, Lektorka

Język norweski oraz kulturę Norwegii poznałam w trakcie 5-letniego pobytu w Oslo. Jestem wielką entuzjastką norweskiego friluftsliv oraz kos. Jestem cierpliwą i wyrozumiałą lektorką. Ważne jest dla mnie, by na zajęciach panowała przyjazna atmosfera, aby kursanci mogli poczuć się komfortowo i nie obawiali się popełniania błędów. Jestem również studentką psychologii. Do moich zainteresowań należy psychologia międzykulturowa i psycholingwistyka. W wolnych chwilach uwielbiam chodzić na długie spacery, pływać w morzu, czytać książki i pić dobrą kawę w przytulnych kawiarniach. Obecnie mieszkam w Hiszpanii, poznając język i kulturę tego kraju.

Kinga

Autorka Bloga, Lektorka

Już od dziecka najbardziej lubiłam uczyć się języków obcych. Obecnie jestem absolwentką filologii norweskiej, a rok moich studiów spędziłam na norweskich uczelniach – w Kristiansand oraz Oslo. Teraz dzielę się moją pasją do języka norweskiego z kursantami HeiHei oraz od niedawna tworzę treści, między innymi na blogu HeiHei 🙂 Na moich zajęciach zwracam szczególną uwagę na poprawność gramatyczną oraz pomagam przełamać strach przed mówieniem po norwesku. Prywatnie najbardziej pasjonuje mnie poznawanie świata przez podróże!

Julia

Lektorka

Jestem skandynawistką i językoznawczynią z kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu języka, a norweski to moja miłość od pierwszego “usłyszenia”. Ucząc, zarażam pasją do języka i kultury Norwegii. Uwielbiam brzmienie i różnorodność języka norweskiego, stąd na lekcjach zwracam szczególną uwagę wymowę, język potoczny i dialekty. Zawsze dbam również o przyjazną atmosferę do swobodnej rozmowy po norwesku. Gdy znajdę wolną chwilę, spaceruję z psem, robię na drutach i czytam.
 

Olga

Lektorka

Jestem filologiem, lektorem j. norweskiego z wieloletnim doświadczeniem, współtwórcą podręcznika do nauki j. norweskiego “Mysteriet om Nils”. Spędziłam 7 lat w Norwegii, gdzie pracowałam na stanowisku nauczyciela i asystenta nauczyciela. Posiadam zdany egzamin Bergenstest. Fascynuje mnie norweska natura, kultura i tradycje. Profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie to moje atuty. Cenię sobie systematyczność i miłą atmosferę na zajęciach. Nauka języków jest moją pasją, którą chcę się dzielić.

Katarzyna

Lektorka

Hei! Lektorką norweskiego jestem od ponad dwóch lat. Języka nauczyłam się na gdańskiej skandynawistyce, a obecnie poszerzam swoją wiedzę za kołem podbiegunowym – na Uniwersytecie w Tromsø. Na moich lekcjach staram się utrzymywać luźną i przyjazną atmosferę, żeby wszyscy kursanci czuli się swobodnie i dużo mówili! W wolnym czasie czytam książki (nie tylko norweskie!), gram w szachy i wyszywam.

Hanna

Lektorka

Ukończyłam skandynawistykę I i II stopnia na Uniwersytecie Gdańskim. Swoją wiedzę pogłębiałam również na szkole letniej Uniwersytetu w Oslo czy w pracy w norweskiej branży wydawniczej. W Norwegii fascynują mnie m.in. skandynawska architektura w połączeniu z niezwykłymi krajobrazami oraz kultura i norweskie podejście do życia. Język norweski uraczył mnie swoją melodyjnością, a w nauczaniu ważne są dla mnie wzajemny szacunek, zrozumienie i spokojna atmosfera. Czas wolny spędzam szydełkując.

Krzysztof

Lektor

Cześć! Nazywam się Krzysiek, mam 22 lata, a 7 z nich spędziłem w Norwegii, gdzie ukończyłem gimnazjum oraz liceum. Obecnie studiuję skandynawistykę w Warszawie, więc mimo powrotu, cały czas jestem blisko północy! W Norwegii najbardziej podoba mi się natura i ściśle z nią związany typowy, norweski styl życia. Lekcje ze mną to głównie bezstresowa atmosfera, w której wszyscy mogą się dobrze czuć i oczywiście dużo nauczyć! Po godzinach pasjonuję się sportem – pływam, jeżdżę na rowerze i gram w squasha.

Oliwia

Lektorka

Z wykształcenia jestem psychologiem, zafascynowanym dwujęzycznością dziecięcą. Z pasji nauczycielem starającym się przekazać mą wiedzę i doświadczenie na temat języka norweskiego innym. Język norweski towarzyszy mi nieustannie już od 17 lat. Podczas lekcji kładę nacisk na rozmowę, wymowę oraz dobrą zabawę. Ważne jest dla mnie by uczniowie nauczyli się swobodnie komunikować z Norwegami.

Agnieszka

Lektorka

Od 12 lat mieszkam w Norwegii. Cały czas poznaję i podziwiam tutejszą naturę, norweską kulturę i zwyczaje. Uwielbiam podróże i wyjazdy na narty z przyjaciółmi. Od zawsze fascynuje mnie nauka języków obcych, zależności między nimi, językoznawstwo. Przez 10 lat pracowałam tu jako księgowa, więc mogę pomóc ze słownictwem związanym z ekonomią i finansami. Zachęcam do nauki norweskiego, bo jest to narzędzie, które pozwoli Ci najlepiej poznać kraj fiordów – sprawi, że na pewno będą Ci jadły z ręki 😉

Dominika

Lektorka

Posługiwanie się językiem obcym daje mi dużo radości. To oraz zainteresowanie kulturą Norwegii skłoniło mnie do studiowania filologii norweskiej i skandynawistyki.
W pracy lektorki najbardziej lubię satysfakcję, którą daje mi możliwość towarzyszenia uczniom w podróży przez język norweski oraz bycie motywatorką ich postępów. Podczas zajęć przeznaczam sporo czasu na rozmowę po norwesku, co moi uczniowie bardzo cenią. W czasie wolnym czytam, trenuję brazylijskie jiu-jitsu i spaceruję z psem.

Paula

Lektorka

Z Norwegią byłam związana przez 6 lat. Mieszkałam i pracowałam w Oslo jako geodeta, którym jestem z wykształcenia. Jednak od zawsze lubiłam języki obce oraz nauczanie innych. Po powrocie z emigracji postanowiłam robić to co kocham. Przekazywanie wiedzy sprawia mi wiele przyjemności, a na zajęciach staram się, aby atmosfera była luźna i przyjemna dla uczniów, według norweskiej zasady „ikke stress”. Norwegowie zarazili mnie miłością do natury, więc wolny czas spędzam zawsze aktywnie wśród gór i mórz.

Sonia

Lektorka

Heisann! Jestem Sonia, polko-norweżka z Ålesund. Ukończyłam filologię angielską, jednak to nauczanie norweskiego jest jedną z moich największych pasji, a ponadto zawodowo zajmuję się tłumaczeniami. Podczas moich zajęć staram się używać “żywego języka”, moi uczniowie cenią sobie to, że możemy porozmawiać na każdy temat. Poza pracą jestem spełnioną mamą uczącą się hiszpańskiego. Kocham podróżować.

Anna

Lektorka

Z wykształcenia jestem filolożką i socjolożką. Norwegię kocham za dzikość natury, to pośród niej czuję się najlepiej. Spacery po lesie, wędrówki górskie, wyprawy w nieznane, to jest to co lubię najbardziej. Na kursach stawiam na mówienie od pierwszych zajęć. Uczymy się języków obcych aby się komunikować. To tak jak z jazdą na rowerze. Trzeba się kilka razy przewrócić, a potem już z górki… Ograniczenia są tylko w naszych głowach 🙂 Do zobaczenia na kursach 🙂 Snakkes!

Renata

Lektorka

Z wykształcenia jestem magistrem socjologii, norweski i Norwegia to moje hobby. W 2016 zdałam Bergenstesten, jako lektor pracuję od 2014 roku, natomiast z językiem norweskim już od 2009. Norwegia zachwyca mnie spokojem i wolnością korzystania z natury. Cenię też nietypowe poczucie humoru Norwegów. Na lekcjach pracuję głównie nad przełamaniem bariery przed mówieniem, ale kładę również nacisk na gramatykę i poprawną wymowę. Lubię sport (pływanie, rower, snowboard, łyżwy), góry, gry planszowe i koty.

Ewa

Lektorka

Hei! Jestem absolwentką filologii angielskiej oraz norweskiej. Zawsze myślałam, że będę tłumaczem, jednak gdy zaczęłam prowadzić zajęcia jako lektor, poczułam “to coś”. W norweskim uwielbiam skandynawską praktyczność, łatwość nauki oraz brzmienie tego języka. W samej Norwegii – przestrzeń, czyste powietrze i spokój w ludziach. Na zajęciach stawiam na luźną atmosferę, lubię wplatać żarty i ciekawostki związane z językiem oraz kulturą Norwegii. Lubię czytać, gotować i chodzić na spacery 🙂

Opinie o HeiHei

Każdy kursant to inne marzenia i plany. Sukcesy naszych uczniów mówią same za siebie. Poznaj ich historie!