Dawniej
Kursy norweskiego online.

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Płatność za kurs można rozłożyć:

  • kursy A1-1, A1-2, A2-1, A2-2 na 2 raty
  • pozostałe kursy na 3 raty

Tak, mamy zniżki w wysokości 50 zł dla studentów, uczniów, osób, które zapisują się w dwie osoby na kurs grupowy oraz dla osób kontynuujących naukę w HeiHei. Zniżkę w wysokości 150zł otrzymasz zapisując się od razu  na obie części kursu A1 lub A2.
Zniżki nie łączą się.

Tak, oczywiście! Wystarczy, że zaznaczysz tę opcję zapisując się na kurs i podasz dane do faktury.

Tak, po zdanym na minimum 70% teście kończącym dany poziom, wystawiamy certyfikat w formie elektronicznej w języku polskim i norweskim.

W takiej sytuacji pomoże rozwiązanie naszego darmowego testu poziomującego. (link do testu)

Zajęciami próbnymi są w pewnym sensie pierwsze zajęcia kursu. Jeżeli po nich stwierdzisz, że nauka w takiej formie Ci nie odpowiada, możesz przed drugimi zajęciami zrezygnować z kursu. Zwracamy wówczas całą wpłaconą kwotę za kurs, pomniejszając ją tylko o koszt pierwszych zajęć.

Kursy odbywają się na platformie Zoom, na którą łączysz się jednym kliknięciem ze swojego e-dziennika. Podczas zajęć jesteś aktywny/a i ćwiczysz mówienie, czytanie, pisanie, słuchanie, a także uczysz się gramatyki i słownictwa korzystając z multimedialnych materiałów, gier i quizów. Lektor dba o bezstresową atmosferę i zachęca Cię do mówienia po norwesku.

Funkcję umowy pełni nasz regulamin.(link do regulaminu) Zapoznaj się z nim zapisując się na kurs. Akceptacja regulaminu jest równoznaczna z zawarciem umowy.

Z kursu możesz zrezygnować z zachowaniem okresu wypowiedzenia, który w zależności od rodzaju i długości trwania kursu wynosi od 5 do 21 dni.

Wszystkie te kursy mają po 60 godzin lekcyjnych i ten sam program. Różnią się tylko częstotliwością i długością zajęć.

Na kursie zwykłym bazą metodyczną jest podręcznik na danym poziomie. Uczymy się na nim mówienia, gramatyki, słownictwa, czytania, pisania i rozumienia ze słuchu. Na konwersacjach z native speakerem skupiamy się w 100% na mówieniu po norwesku. Korzystamy z materiałów z Internetu, które stanowią punkt wyjścia do ciekawych dyskusji, dzięki którym przełamiesz barierę w mówieniu.

Tak. Programy naszych kursów są dopasowane do poszczególnych poziomów egzaminu Norskprøve.

My udowadniamy, że nie! 🙂 Gramatyka jest porównywalna z angielską i niemiecką, a nawet prostsza. Największym wyzwaniem norweskiego jest wymowa i wielość dialektów, ale nad tym pracujemy już od pierwszych zajęć. Nauczyliśmy już norweskiego ok. 3000 osób, także Ty też dasz radę!

Szybkość postępów zależy od kilku czynników, np. od trybu kursu, który wybierzesz, Twojego zaangażowania w naukę oraz Twoich predyspozycji językowych. W trybie standardowym możesz osiągnąć poziom B2 w dwa lata (6 semestrów – A1, A2, B1-1, B1-2, B2-1, B2-2). W trybie przyspieszonym będzie to możliwe w półtora roku.

Na kursy grupowe zapraszamy osoby, które ukończyły 15 lat.

W oparciu o nasze doświadczenia możemy powiedzieć, że zdecydowanie tak! Nauczyliśmy już norweskiego w ten sposób setki osób. Wiele z nich od poziomu zerowej znajomości norweskiego doszło do poziomu C1, zdali nasze wewnętrzne testy i norweskie egzaminy. I naprawdę znakomicie radzą sobie z praktyczną komunikacją w Norwegii!

W trakcie trwania kursu grupowego przysługują Ci dwa indywidualne, 20-minutowe spotkania z metodykiem, podczas których możesz omówić zagadnienia, z którymi masz problem. Aby zapisać się na konsultacje, napisz na adres kontakt@heihei.pl i podaj tematy, które chciałbyś/chciałabyś przećwiczyć.

Tak, jest taka możliwość.

Wpłaty można dokonać przez konto REVOLUT:

Maciej Szczepański
LT703250038598016194
REVOLT21

Potwierdzenie przelewu należy przesłać na nasz adres mailowy: kontakt@heihei.pl