Dawniej
Kursy norweskiego online.

Kursy norweskiego online

Kursy grupowe języka norweskiego online

Na kursach grupowych w HeiHei panuje przyjazna atmosfera, a lekcje są przemyślane i ciekawe. Jesteś w pełnej interakcji z lektorem, który wyjaśni wszelkie wątpliwości i zachęci Cię do mówienia po norwesku!

W swojej grupie spotkasz osoby, które mają ten sam cel co Ty – nauczyć się norweskiego. Działa to niezwykle mobilizująco i inspirująco. W takich warunkach można się uczyć! 

Wybierz swój poziom i zapisz się już dziś

Test poziomujący

Nie wiesz, który poziom wybrać? Rozwiąż nasz darmowy test poziomujący!

A może ciekawi Cię, jak nasze kursy grupowe języka norweskiego online  wyglądają w praktyce?

Nauka online

nauka języka norweskiego online

Możesz uczyć się gdziekolwiek jesteś! Wystarczy mieć komputer, tablet lub smartfon oraz dostęp do Internetu. Zajęcia odbywają się na żywo z lektorem na platformie Zoom. Sprawdź jakie to wygodne!

E-dziennik 

nauka języka norweskiego online

W cenie kursu dostajesz e-dziennik, w którym znajdziesz harmonogram swojego kursu, opisy poszczególnych lekcji, prace domowe, nagrania zajęć, udostępnione kartkówki i testy oraz informacje o płatnościach. To bardzo praktyczne narzędzie!

Platforma Zoom

nauka języka norweskiego online zoom

W wyznaczonych dniach i godzinach spotykasz się na żywo ze swoim lektorem/lektorką oraz grupą na platformie Zoom. Na zajęcia łączysz się jednym kliknięciem wybierając Dołącz w swoim E-dzienniku. Dzięki włączonym kamerkom widzicie i słyszycie się nawzajem. 

Platforma e-learningowa

nauka języka norweskiego online

Na poziomach A1, A2, B1-1 i B1-2 w ramach kursu masz dostęp do interaktywnej platformy e-learningowej z plikami audio, interaktywnymi ćwiczeniami, kursem wymowy i filmikami gramatycznymi. Możesz korzystać z tych zasobów pomiędzy zajęciami, dzięki czemu Twój norweski wejdzie na wyższy level!

Małe grupy

nauka języka norweskiego online

Uczymy w kameralnych grupach liczących średnio 5 osób, dzięki czemu każdy kursant może efektywnie wykorzystać czas zajęć oraz dostać indywidualny feedback od lektora. Dzięki naszej metodzie kursanci cały czas są motywowani do aktywnego uczestnictwa w lekcji. W HeiHei nie ma nudy!

Przebieg lekcji

nauka języka norweskiego online

Lekcje w HeiHei przebiegają według starannie opracowanych scenariuszy. Jest czas na wszystko –  mówienie, czytanie, słuchanie, pisanie, szlifowanie wymowy, naukę gramatyki i słownictwa, a także rozrywkę, m.in. gry i quizy językowe oraz multimedia. Nasi kursanci mówią, że nauka w HeiHei to przyjemność i nie mogą się doczekać kolejnych zajęć!

Zajęcia są nagrywane

nauka języka norweskiego online

Lekcje na kursach HeiHei są nagrywane, także w przypadku kiedy ominą Cię zajęcia, możesz sobie je obejrzeć w dogodnym momencie. W ten sposób nic nie stracisz i sprawnie nadrobisz ewentualne zaległości!

Monitorowanie postępów

nauka języka norweskiego online

W HeiHei zależy nam na Twoim sukcesie. Dlatego od początku masz możliwość sprawdzania na bieżąco swoich postępów dzięki pracom pisemnym, krótkim kartkówkom i testom kończącym kurs.

Certyfikat

nauka języka norweskiego online

Po zdaniu testu końcowego na danym poziomie otrzymasz od nas certyfikat ukończenia kursu w formie cyfrowej po polsku i po norwesku. Taki certyfikat uprawnia Cię do kontynuowania nauki na kolejnym poziomie.

Konsultacje językowe

nauka języka norweskiego online

Na kursie grupowym przysługują Ci dwa darmowe 20-minutowe spotkania z Metodykiem HeiHei. Z takich konsultacji możesz skorzystać jeśli z jakichś powodów przez dłuższy czas nie mogłeś/aś uczestniczyć w zajęciach i pojawiły się braki lub masz pytania o zagadnienia gramatyczne czy językowe.

Wygodne raty

Za kurs zapłacisz wygodnie szybkim przelewem PayU, a płatność możesz rozbić na raty!

Skorzystaj ze zniżki!

nauka języka norweskiego online

 

  • Za wykupienie całego poziomu A1 lub A2 – 150 zł
  • Za kontynuację nauki w HeiHei – 50 zł
  • Dla studentów i uczniów – 50 zł
  • Za zapisanie się we dwie osoby
    (zniżka dla każdej osoby) – 50 zł

Zniżki nie łączą się!

Regulamin

Funkcję umowy pełni nasz regulamin. Zapoznaj się z nim zapisując się na kurs. Akceptacja regulaminu jest równoznaczna z zawarciem umowy.

Kursy grupowe języka norweskiego online